Menu Zamknij

FORMMEISTER 39 czyli po polsku Mistrz Formy to kontynuacja bestsellerowej serii minimalistycznych zegarków z mechanizmem automatycznym. To nasza autorska interpretacja stylu Bauhaus podana w elegancki ponadczasowy sposób. W tym projekcie skupiliśmy się na dopracowaniu wszystkich detali za które klienci doceniali starsze modele.

  • Metaliczne tarcze z laserowo wycinanym okienkiem datownika w kształcie trapezu. Dysk daty został dopasowany kolorystycznie do tarczy. Indeksy na tarczy cieniutkie, nakładane, rodowane i polerowane. Logo marki wycinane laserowo na tarczach, nie zaburzające minimalistycznego charakteru projektu.
  • Dekielek opatrzony jest dedykowaną grafiką przygotowaną przez arch. Piotra Trojniela. Wykonana techniką lustrzaną na szarym tle pod nieprzeziernym szkłem, przedstawia jedną z ikon miasta Wrocławia i modernizmu XX wieku, charakterystyczny zarys Domu Handlowego Kameleon, dawniej: Domu towarowego Rudolfa Petersdorffa.

Zegarek dostarczany będzie w drewnianym pudełku wyprodukowanym w Polsce. Gwarancja 2 lata.

WERSJA SPECIAL RED , DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM SKLEPIE FABRYCZNYM. ZEGARKI SKŁADANE NA ŻĄDANIE. ILOŚĆ EGZEMPLARZY OGRANICZONA. CZAS REALIZACJI DO 10 DNI

WYPRZEDANE

1860
Cena (w PLN) zawiera koszt przesyłki.

Mechanizm: Automatyczny japoński
Kaliber: Miyota High-Grade 9015
Materiał koperty: Stal szlachetna polerowana
Szerokość koperty bez koronki: Szer: 39mm , Dług: 49,9mm
Rodzaj szkła: Szafirowe z powłoką AR od wewnętrznej strony
Pasek/Bransoleta: Pasek skórzany Italian Cordovan szer. 20mm
Wodoszczelność: 50m
Indeksy: Nakładane stalowe polerowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X