Menu Zamknij

Na każdy towar sprzedawany w naszym sklepie internetowym udzielamy od 12 do 24 miesięcy gwarancji. Szczegóły zawsze podane są w opisie produktu.

Zwrot towaru w 14 dni

Zasady zwrotu towaru bez podania przyczyny określone są w ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Czy mogę zwrócić towar?

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny przysługuje jedynie konsumentom, którzy zawarli umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji termin do odstąpienia od umowy, wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym kupujący-konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy. Towar należy zwrócić niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący – konsument poinformował Sklep Internetowy o odstąpieniu od umowy. Wzór formularza odstąpienia od umowy

W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową, Klient ma prawo zażądać reklamacji w postaci:

1. Doprowadzenia towaru do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę,
2. Wymianę towaru na nowy,
3. Stosownego obniżenia ceny lub odstąpienia od umowy (zwrotu pieniędzy i towaru) w przypadku kiedy naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

WAŻNE! Klient traci możliwość reklamowania towarów, jeżeli przed upływem 2 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi o tym Sprzedawcy.

Do tego czasu należy zgłosić mailowo zamiar reklamacji towaru, poprzez wypełnienie, podpisanie i przesłanie skanu formularza reklamacji towaru (pobierz formularz) na adres: info@timeandpassion.pl  Zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić niezwłocznie na adres pocztowy Sprzedającego:

T&P Marcin Karolewski
ul. Tarnopolska 32
55-040 Wierzbice
POLAND

Do towaru należy dołączyć oryginał wypełnionego i podpisanego formularza reklamacji towaru oraz kopię dowodu zakupu (paragon lub faktura). Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy ponosi Konsument.

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (pudełko proszę zapakować w papier a dopiero następnie skleić taśmą). Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/ wymianie.

Sprzedawca w ciągu 14 dni, od dnia otrzymania paczki z reklamowanym towarem, rozpatrzy reklamację towaru.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym lub paypal ( w zależności od tego jaką metodę płatności wybrał klient dokonując zakupu)

X