Menu Zamknij

Jesteśmy niezależnym polskim producentem zegarków. Nie jesteśmy powiązani z żadną dużą grupą kapitałową co daje nam pełną swobodę w kreacji produktów tylko takich które lubimy i czujemy. Produkcją zajmujemy się od ponad 12lat, stale podnosimy jakość swoich produktów tak aby zadowalać coraz większe wymagania klientów.

Wszystkie nasze zegarki projektujemy, składamy i poddajemy końcowej kontroli jakości w Polsce, we Wrocławiu. Komponenty do produkcji zamawiamy u wyspecjalizowanych dostawców z całego świata, także z Polski. Nawiązujemy współpracę projektową ze zdolnymi polskimi konstruktorami i grafikami.

Produkcja współczesnych zegarków to wbrew pozorom dosyć skomplikowany proces. Jest ona podobna do produkcji nowoczesnych aut. Na jeden zegarek składają się komponenty od średnio 8 niezależnych dostawców którzy produkują dla nas części w oparciu o przygotowaną przez nas dokumentację techniczną.

Realizujemy indywidualne zamówienia zegarków już od 30szt!. Minimalna ilość zamawianych zegarków jest zależna od ilości modyfikacji zleconych przez klienta. Możemy także podjąć się budowy serii zegarków od podstaw, wtedy minimalne zamówienie to 300szt. Dostarczamy personalizowane, okazjonalne ( firmowe logo, numeracja, nazwisko posiadacza ) zegarki dla firm i korporacji.

Proces realizacji

Po określeniu szczegółów każdego projektu przedstawiamy klientowi wycenę. Zapewniamy stały i aktywny kontakt z zamawiającym. Każdy najdrobniejszyszczegół jest konsultowany z klientem.

Proces tworzenia

Zapewniamy projekty graficznetechniczne oraz prowadzimy złożony procesprototypowania zegarka. Zapewniamy też sample (modele prototypowe), dzięki czemu zamawiający przed finalną seryjną produkcją wie jak będzie wyglądał jego zegarek.

X