Menu Zamknij

Inspiracją do stworzenia zegarka VIS1935.X był polski pistolet samopowtarzalny VIS wz.35 . Broń kultowa, o dużym znaczeniu historycznym dla Polski i Polaków. Pistolet ten był wykorzystywany w obronnej walce w czasie II Wojny Światowej. Broń ta uchodzi do dzisiaj za jedną z najbardziej udanych konstrukcji.

W modelu VIS1935 Uprising koperta zegarka została poddana procesowi matowienia poprzez szkiełkowanie oraz dodatkowo pokryta specjalną szarą powłoką DLC mającą za zadanie utwardzić matową powierzchnię czyniąc ją trudną do zarysowania. Dekiel zegarka posiada specjalną wkładkę z moletowaniem identycznym jak na okładzinach rękojeści pistoletu VIS wz.35.

Projekt VIS1935 Uprising w wersji z granatową tarczą bez datownika to bardzo krótka seria zegarków limitowanych, tylko 20szt!

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY PRZEŚLEMY PAŃSTWU NA ADRES E-MAIL PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA POPRZEZ ZAKŁADKĘ KONTAKT. ZEGARKI SĄ ROZSYŁANE NA BIEŻĄCO W CIĄGU 48H OD WPŁATY.

WYPRZEDANE

0
Cena (w PLN) zawiera koszt przesyłki.

Mechanizm: Japoński Automatyczny
Kaliber: Seiko/Time Module NH35A z czarnym dyskiem daty
Koperta ( obudowa ): Stal nierdzewna, matowa szkiełkowana, pokrywana szarą powłoką DLC dla zwiększonej odporności na zarysowania
Rozmiar koperty: 43mm ( liczone bez koronki),

Lug to Lug ( długość koperty ): 50,5mm

Wysokość: 14,7mm ( razem z wysokim bezelem który chrono szkło przed uderzeniami )

Typ szkła: Szkło wzmacniane K1 wypukło-wklęsłe pokryte powłoką Anatyrefleksyjną od spodu
Pasek: 22mm Specjalny materiałowo – skórzany
Wodoszczelność: 200m / 20ATM
Tarcza: Tarcza wykończona szlifem słonecznym, granatowa z indeksami numerycznymi pokrytymi masą luminescencyjną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X