Produkcja

Wszystkie nasze zegarki projektujemy, składamy i poddajemy końcowej kontroli jakości w Polsce, we Wrocławiu. Komponenty do ich produkcji zamawiamy u dostawców z całego świata, także z Polski. Liczy się czas dostawy, oraz najlepszy stosunek ceny do jakości.

Produkcja współczesnych zegarków to wbrew pozorom dosyć skomplikowany proces. Jest ona bardzo podobna do produkcji nowoczesnych aut. Na jeden zegarek składają się komponenty od średnio 8 niezależnych dostawców.

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa indywidualne zamówienia zegarków. Zegarki dla firm i korporacji opatrzone firmowym logo. Wyprodukować od podstaw nową serię zegarków kwarcowych jak i mechanicznych ( Dla zupełnie nowego, tworzonego od podstaw projektu, minimalne zamówienie to 150szt )

– Zapewniamy projekty graficzne, techniczne oraz prowadzimy złożony proces prototypowania zegarka. – Zapewniamy sample ( modele prototypowe), dzięki czemu zamawiający przed finalną seryjną produkcją wie jak będzie wyglądał jego zegarek. – Oferujemy profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane opakowania. – Ograniczamy ryzyko nietrafionych decyzji zleceniodawcy do minimum.

Proces realizacji

Po określeniu szczegółów każdego projektu przedstawiamy klientowi wycenę. Zapewniamy stały i aktywny kontakt z zamawiającym. Każdy najdrobniejszy szczegół jest konsultowany z klientem, proponujemy rozwiązania w oparciu o nasze doświadczenie ale ostateczne decyzje podejmuje zawsze klient. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt