Co przyniesie rok 2017?

Szanowni,

Wraz z wyprzedaniem ostatniej sztuki Chronografu S.8, zdecydowaliśmy o zakończeniu produkcji naszej bestsellerowej serii Heritage Chrono. Czas na nowe wyzwania! Planowana jest wersja elegancka z paskami ala krokodyl, mono-kolorowa w kopercie polerowanej w całości na połysk. Seria ta będzie nosić nazwę Chrono Royale.

Ponadto na rok 2017 planujemy 3-4 modele zegarków mechanicznych.

  • Nowa wersja Formmeister’a którą nazwalismy Sport ( 200 szt ),  Dwie wersje kolorystyczne tarczy obie rozjasniane ku centrum z podziałką sekundową, granatowo-szara oraz brązowo-szara. Dekielek będzie przeszklony. Zapisy na naszej stronie powinny ruszyć w połowie Kwietnia 2017
  • Nowa wersja zegarka VIS1935 ( 150szt ), będzie to VIS1935 UPRISING. Modyfikacje przejdzie praktycznie każdy element zegarka, obecnie testujemy nową powłokę koperty i nową tarczę. Ogólny charakter zegarka się nie zmieni. Zapisy ruszą prawdopodobnie z pod koniec Kwietnia 2017.
  • Zupełnie nowy projekt zegarka na mechanizmie automatycznym który będzie dostępny w 2-ch mocno różniących się od siebie wersjach tarczy. Ma dużą szansę być najbardziej złożonym i wymagającym zegarkiem jaki dotychczas wyprodukowaliśmy. Prace są zaawansowane. Zdradzić mogę jedynie, że będzie to zegarek bardzo uniwersalny a jednocześnie konkretny w swoim przekazie, średnica koperty 41mm. Nowy projekt w zależności od tego jak będzie przebiegał proces prototypowania, powinien się pojawić na naszej stronie w okolicach końca Kwietnia/ początku Maja, wtedy także ruszą zapisy.

Zachęcam do dodawania swoich adresów e-mail do naszego newslettera na stronie głównej. Dzięki temu, gdy tylko pojawią się nowości na naszej stronie, poinformujemy Państwa.

Wszystkiego dobrego w 2017! Spełnienia marzeń zegarkowych! 🙂