Chrono Rapide S.12

Chrono Rapide S.12 to klasyka sportowego zegarka dla konserwatystów. Kultowy design, nawiązujący do najbardziej udanych projektów lat 70-tych zegarków ze stoperem dla kierowców rajdowych.

Co zmieniło się w serii Chrono Rapide S.12 w relacji  do poprzednich serii ?

  • Zupełnie nowe wykończenie kopert. Górna powierzchnia wykończona okrężnym grubym szlifem, boczna powierzchnia szczotkowana horyzontalnie.
  • Zwiększona czytelność wskazań w pogorszonych warunkach oświetleniowych. Masa luminescencyjna C1 na wskazówkach oraz paski luminescencyjne przy metalowych indeksach godzinowych.

Zegarek dostarczany będzie w drewnianym pudełku. Gwarancja 2 lata.

ZAREZERWOWANIE ZEGARKA WYMAGA WPŁATY ZALICZKI 400 ZŁ, RESZTA PŁATNA PO WYPRODUKOWANIU ZEGARKÓW I PRZED SAMĄ ICH WYSYŁKĄ DO ZAMAWIAJĄCYCH. CENA 790 PLN JEST CENĄ WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY. WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY PRZEŚLEMY PAŃSTWU NA ADRES E-MAIL PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA POPRZEZ ZAKŁADKĘ KONTAKT.

DOSTAWA ZEGARKÓW DO ZAMAWIAJĄCYCH PLANOWANA JEST NA Koniec KWIETNIA 2018. AKTUALNE POSTĘPY W PRODUKCJI MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PROFILU FACEBOOK, BĘDZIEMY STARALI SIĘ TAKŻE UMIESZCZAĆ WAŻNE INFORMACJE W ZAKŁADCE NOWOŚCI NA NASZEJ STRONIE.

UWAGA! PONIŻEJ MAMY 1 GRAFIKĘ ( RENDER KOMPUTEROWY ) ORAZ 3 REALNE ZDJĘCIA ZŁOŻONEGO PROTOTYPU. W FINALNEJ PRODUKCJI ZAJDĄ NIEWIELKIE ZMIANY FONTU ZASTOSOWANEGO NA BEZELU ORAZ DROBNE POPRAWKI NA TARCZY.

SERIA ŚCIŚLE LIMITOWANA DO 150 SZT. BRAK MOŻLIWOŚCI WYBORU NUMERÓW.

OBECNIE PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA NA ZEGARKI TYLKO W KOMPLECIE Z DODATKOWĄ, WYSOKIEJ JAKOŚCI BRANSOLETĄ W CENIE +195PLN ( PASEK ZAWSZE JEST W STANDARDZIE )

BRANSOLETĘ MOŻNA TAKŻE ZAMÓWIĆ ODDZIELNIE DO WCZEŚNIEJSZYCH SERII NASZYCH CHRONOGRAFÓW WTEDY CENA WRAZ Z PRZESYŁKĄ 205PLN

Aktualizacja: WSZYSTKIE ZEGARKI WYPRZEDANE

Mechanizm:Kwarcowy Citizen-Miyota
Kaliber:6S21
Materiał koperty:Stal nierdzewna
Szerokość koperty bez koronki:42mm, “lug to lug” ok. 46mm
Rodzaj szkła:Szafirowe wypukłe z powłoką AR od spodu
Pasek/Bransoleta:Pasek skórzany, wentylowany, klamerka sygnowana.
Wodoszczelność:100m
Indeksy:Metalowe, nabijane szczotkowane + biała masa luminescencyjna C1
790
Cena (w zł) zawiera koszt przesyłki.