AVANTGARDE- SPORT/ MECANIQUE/ MODERNE

Seria AVANTGARDE to zwieńczenie wieloletnich doświadczeń w kreowaniu zegarków. Seria ta liczy 4 modele które zasadniczo różnią się od siebie charakterem. Każdy kto kocha dobre ponadczasowe ale z blaskiem nowoczesności wzornictwo, historię, sztukę czy architekturę odnajdzie w tej serii model dla siebie. Tą serią przełamujemy pewne schematy, mieszamy z wyczuciem style aby stworzyć coś wyjątkowego. Odnajdziemy tutaj frezowania koperty nawiązujące do sztukaterii kamienic i innych wspaniałych budowli historycznych, rzymskie indeksy wycinane laserowo to retrospektywa, przywołanie ducha starego kontynentu, jego historii, historii zegarmistrzostwa która rozpoczęła się od zegarów gabinetowych czy wieżowych. Nowoczesne wskazówki, pochyły, rozciągnięty font zastosowany na tarczy oraz frezowania centralnej części tarcz wersji Mecanique oraz Sport przełamują tą historię i pokazują nowoczesny kierunek w jakim poszło wzornictwo. Tworząc te elementy mieliśmy przed oczami blisko set letnią ewolucję karoserii samochodowych, gdzie nowe możliwości techniczne pozwalały osiągnąć nowe kształty i dynamikę. Model Avantgarde Moderne występujący w 2-ch wersjach kolorystycznych to z kolei inspiracja stylem Art-deco. Dbałość o formę, użytkowość, czytelność.

Zegarek dostarczany będzie w drewnianym pudełku. Gwarancja 2 lata.

ZAREZERWOWANIE ZEGARKA WYMAGA WPŁATY ZALICZKI 500 ZŁ, RESZTA PŁATNA PO WYPRODUKOWANIU ZEGARKÓW I PRZED SAMĄ ICH WYSYŁKĄ DO ZAMAWIAJĄCYCH. CENA 1200 PLN JEST CENĄ WYŁĄCZNIE W PRZEDSPRZEDAŻY. WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY PRZEŚLEMY PAŃSTWU NA ADRES E-MAIL PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA POPRZEZ ZAKŁADKĘ KONTAKT.

DOSTAWA  PIERWSZEJ PARTII ( 200SZT, 50SZT Z KAŻDEJ WERSJI ) ZEGARKÓW DO ZAMAWIAJĄCYCH PLANOWANA JEST NA KONIEC LUTEGO 2019. AKTUALNE POSTĘPY W PRODUKCJI MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PROFILU FACEBOOK

UWAGA! PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ ZARÓWNO RENDERY/GRAFIKI KOMPUTEROWE JAK I ZDJĘCIA RZECZYWISTE PROTOTYPÓW

15.11.2018 – ZDECYDOWALIŚMY O ZMIANIE STANDARDOWYCH PASKÓW TEKSTYLNYCH ( CORDURA ) NA SKÓRZANE KROKODYLE. JEDNA Z GRAFIK 2D POKAZUJE NOWĄ DOCELOWĄ KONFIGURACJĘ JAKA BĘDZIE WYSYŁANA DO KLIENTÓW

  • AVANTGARDE MECANIQUE ( tarcza niebieska )
  • AVANTGARDE SPORT ( tarcza czarno-czerwona )
  • AVANTGARDE MODERNE ( tarcza czarno-grafitowa)
  • AVANTGARDE MODERNE ( tarcza srebrno-granatowa)

KAŻDA Z 4 WERSJI LIMITOWANA DO 100 SZT

Mechanizm:Japoński z naciągiem ręcznym, szkieletowany, pozłacany
Kaliber:Citizen Miyota 6T33
Koperta:Stal chirurgiczna polerowana, dekiel przeszklony z widocznym mechanizmem.
Wymiary koperty:

Szer: 31mm (bez koronki), Wysokość: 9,60mm L2L: 48,5mm

Gwarancja komfortu na nadgarstkach o obwodzie od 16cm

Rodzaj szkła:Szafirowe z powłoką AR od spodu
Pasek/Bransoleta:Pasek skórzany krokodyl pół-mat przeszywany białą lub czerwoną nicią, klamerka sygnowana.
Wodoszczelność:3ATM
Tarcza:

Avantgarde Mecanique oraz Sport kanapkowa, 2-warstwowa z wycinanymi laserowo indeksami rzymskimi i frezowaniem w centralnej części tarczy. Mecanique: indeksy wypełnione białą masą luminescencyjną Sport: spodnia warstwa tarczy stal szczotkowana Avantgarde Moderne: jednopoziomowe tarcze o zróżnicowanym wykończeniu po obwodzie i w części centralnej.

1200
Cena (w zł) zawiera koszt przesyłki.