NewsLetter

Dodaj swój adres aby otrzymywac najnowsze informacje dotyczace projektow.

Zegarek to dzieło sztuki

Zegarek to dzieło sztuki. Tak uważamy. To małe dzieło sztuki które zawsze możesz mieć przy sobie. Możesz nim wyrażać siebie, swoje namiętności, zainteresowania. Kochamy zegarki i tworzymy je dla ludzi którzy potrafią tą miłość dostrzec w naszych projektach.

Precyzja

Precyzja wykonania to dla nas niezmiernie istotna sprawa. Tylko dobrze wykonany z dobrych materiałów zegarek przetrwa próbę czasu. Chcemy aby nasze zegarki cieszyły przez długie lata i były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Nie tylko jako zegarki – przedmioty służące do pomiaru i odczytu czasu, ale także jako symbole i pamiątki.

Historia zamknięta w zegarku

Za cel postawiliśmy sobie tworzenie zegarków opisujących/wyrażających ważne dla ludzkości momenty w historii, trendy, style w modzie i architekturze, przedmioty i wynalazki które wpłynęły na nasze życie a często zupełnie je odmieniły.

VRATISLAVIA – WROCŁAW – BRESLAU

Dlaczego Vratislavia? To miasto gdzie żyjemy i tworzymy. Miasto które kochamy, identyfikujemy się z nim, czujemy się dumni z jego historii, wielokulturowości i tolerancji jego mieszkańców. Miasto które nas inspiruje każdym rokiem swojego istnienia i każdym kawałkiem zabytkowej tkanki miejskiej.